باربری اثاث کشی ساری

باربری اثاث کشی ساری

کاهش هزینه باربری و اثاث کشی

مسافت طی شده

هزینه مصوب برای باربری داخل شهر با باربری بین شهری متفاوت است. مسافت طی شده بین دو مکان، بر هزینه باربری تأثیر دارد. مسافت طی شده بیشتر باشد، هزینه باربری نیز بیشتر می شود.

زمان

یکی از عوامل مؤثر بر قیمت باربری زمان صرف شده برای خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان پس از اسباب کشی است. ترافیک، یکی از عوامل تأثیر گذار بر زمان است. برای برطرف کردن این مشکل می توانید، اسباب کشی را در ساعات خلوت انجام دهید.

حجم بار

وجود لوازمی مانند لوازم شکستنی و حساس مانند تردمیل، سایدبای ساید، پیانو و مبلمان و … نرخ اتحادیه باربری را افزایش می دهد. با بیشتر بودن حجم بار، سرویس حمل و نقل نیز بیشتر می شود. پشت یک ماشین باربری معمولی ۶ متر است. اگر حجم بار منزلی زیاد باشد، می بایست از یک سرویس اضافه برای حمل و نقل، استفاده کنند. با سرویس اضافه، هزینه باربری نیز افزایش می یابد.

بسته بندی لوازم

شرکت های معتبر باربری برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی از ضربه گیر و لوازم ایمنی دیگری استفاده می کنند. نوع و متراژ این لوازم ایمنی در محاسبه قیمت باربری تأثیر دارد. کارتن های مقاوم، ساک رختخواب و استفاده از کارتن های رگال دار از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت باربری است.

طبقات ساختمان

طبقات ساختمان، آسانسور و راه پله ها نیز در نرخ اتحادیه باربری تأثیر دارند. وجود آسانسور مخصوص حمل بار از هزینه باربری کم می کند. راه پله های تنگ و طولانی نیز هزینه باربری را افزایش می دهند. برای کم شدن هزینه می توانید برخی از لوازم را خودتان بسته بندی و به ماشین حمل بار منتقل کنید.

محل بارگیری

مکان بارگیری نیز در قیمت باربری تأثیر دارد. برای مثال: اگر محل بارگیری در یکی از کوچه پس کوچه های تنگ باشد، ماشین حمل بار نمی تواند داخل کوچه تردد کند. کارگران باربری مجبور می شوند برای انتقال بار به ماشین، زمان و تلاش بیشتری صرف کنند.

باربری آسان را با ما تجربه کنید.

۰۹۱۱۶۶۹۱۱۳۵

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.