باربری اثاث کشی ایزدشهر

باربری اثاث کشی ایزدشهر

نحوه بسته بندی کردن مبلمان

برای بسته بندی کردن مبلمان، لازم است که دورتا دور آنها را با پتو بپوشانید. شما می توانید از پتو های کهنه ای که در حال حاضر دارید و کمتر از آنها استفاده می کنید، کمک بگیرید. هرچند که هر شرکت باربری نیز این پتوها را برای بسته بندی همراه خود خواهد داشت. سعی کنید برای مبل های بزرگتر و چند نفره از چندین پتو استفده کنید و در انتها با یک طناب، پتوها رو به مبل ها محکم ببندید.

بسته بندی کردن تلویزیون ال سی دی     

برای بسته بندی کردن تلویزیون ال سی دی باید مراحل زیر را اجرا کنید: تلویزیون را خاموش و سیم های آن را در پلاستیکی جمع آوری کنید. کنترل و پایه ال سی دی را نیز جدا کرده و در جعبه ای مشخص قرار دهید.
صفحه تلویزیون را با پارچه ای مرطوب از گرد و غبار پاک کنید. از بین بردن گرد و غبار می تواند به جلوگیری از خش افتادن روی صفحه نمایش ال سی دی حین اسباب کشی کمک کند.
از صفحات یونولیت برای محافظت از تلویزیون و جلوگیری از آسیب احتمالی به صفحه نمایش هنگام اسباب کشی استفاده کنید. این صفحات را باید هنگامی که ال سی دی را درجعبه گذاشتید، دو طرف صفحه نمایش از پشت و جلو قرار دهید.
هنگام قرار دادن تلویزیون در کارتن استاندارد خود، توجه کنید که کارتن سالم و محکم باشد. پس از قرار دادن ال سی دی در کارتن، در آن را با چسب پهن محکم کنید.
هنگام حمل کارتون به کامیون باربری، اطمینان حاصل کنید که جعبه به طور صحیح و در مکان امنی نگهداری می شود. توصیه می شود که در کنار آن، پتو، تشک، پشتی و یا دیگر اجسام تخت و محکم قرار بگیرد.

باربری آسان را با ما تجربه کنید.

تلفن تماس:

۰۹۱۱۶۶۹۱۱۳۵

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.